AIRPATROL NORDIC 2.0 GSM KAUKO-OHJAIN
255,00 €
sis. alv. 25,5%
AirPatrol Nordic 2.0 on GSM-pohjainen ilmalämpöpumpun kauko-ohjain, jolla ohjaat lämpöpumppua tekstiviestikomennoilla. GSM-verkon vuoksi AirPatrol soveltuu syrjäisempiinkin kohteisiin.
Sisäänrakennettu kestävä vara-akku varmistaa häiriöttömän toiminnan myös sähkökatkoksen aikana.
AirPatrol on helppo asentaa ja käyttää. Siinä on vahva Li-ion akku, joka takaa mahdollisimman pitkän varoajan. AirPatrol voi sijaita missä vain sisäyksikön läheisyydessä. Vahvat infrapuna LED-valot luovat vahvat signaalit, joka tuo tehokkuutta ja toimintavarmuutta.
Laitetta voidaan ohjata monin eri tavoin. iPhoneen ja Androidiin löytyy oma ilmainen sovellus ja muilla puhelimilla laitetta voi ohjata tekstiviestitse. AirPatrol on suunniteltu ja valmistettu EU:ssa ja toimivuuden takaamiseksi sitä on testattu Pohjoismaissa.
Näytetään tulokset 6–10 / 48
-
ALLERGIASUODATIN MAC-2330FT-E MITSUBISHI ELECTRIC FH-MALLIT
33,00 € -
HAJUNPOISTOSUODATIN MAC-3010FT-E MITSUBISHI ELECTRIC LN- JA RW-MALLIT
52,00 € -
ALLERGIASUODATIN MAC-2390FT-E MITSUBISHI ELECTRIC LN-MALLIT
33,00 € -
SULATUSVEDENOHJAIN ULKOYKSIKÖLLE
60,00 € -
SUOJAKOTELO ULKOYKSIKÖLLE, MAALATTU VALKOINEN, KATTO VALKOINEN (PUU)
390,00 €
POHJOLAN OLOSUHTEISIIN SOVELTUVAT
ILMALÄMPÖPUMPUT ASENNETTUNA
Toimipisteeemme sijaitsee Raumalla yli 600 m2 toimitiloissa. Yritys on täysin yksityisomistuksessa. Henkilöstömme koostuu lähes kahdestakymmenestä alansa ammattilaisesta.
Suoritamme urakointia pääsääntöisesti Satakunnan alueella. Yksittäisiä asennusprojekteja suoritamme myös muualla Suomessa ja ulkomailla.
Laajat palvelut ovat kaikkien käytettävissä. Asiakkaitamme ovat julkishallinto, yritykset, rakennusliikkeet, taloyhtiöt ja kotitaloudet.
PALVELUT
YHTEYSTIEDOT
Hakuninvahe 1, 26100 Rauma
02-8376 6100
info@satatech.fi
Avoinna arkisin 7.00-16.00
Y-tunnus: 2575266-3
Seuraa meitä Facebookissa
Seuraa meitä Instagramissa
©2025 Satatech Talotekniikka Oy